O nás

Firma Lef spol. s r.o. vznikla v roce 2001 se sídlem a provozovnou v Miloticích u Kyjova. Od samého začátku se zabýváme výrobou, prodejem a distribucí nejrůznějších druhů knedlíků, těst a příloh. Stále se snažíme rozšiřovat náš sortiment, který můžeme nabídnout jak gastro vývařovnám, tak maloobchodním či velkoobchodním sítím po celé České Republice. Společnost Lef patří již řadu let k významným výrobcům kvalitních a chutných výrobků, ke kterým se zákazníci rádi vracejí.

Jak pracujeme?
Vždy čerstvé suroviny

Vždy čerstvé suroviny

Základem pro výrobu našich produktů je pšeničná mouka, čerstvá vejce a pitná voda. Využíváme vždy jen ty nejkvalitnější suroviny od našich dodavatelů z blízkého okolí.

Návod k přípravě

Návod k přípravě

Sortiment firmy Lef tvoří hotové výrobky určené k přímé spotřebě. Pro účely distribuce jsou naše produkty zchlazeny. Abyste dosáhly nejlepší chuti, doporučujeme výrobek zregenerovat – prohřát nad párou.

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Abyste to měli pro naše produkty vždy blízko, rozvážíme zboží do všech prodejen základní sítě supermarketů po celé ČR. Přesvědčte se sami ve Vaší nejbližší prodejně.

Certifikáty

Food Safety System Certification 22000

Registrační certifikát - Certifikát se vztahuje na: Výroba knedlíků, těst a těstovinových příloh
Oblast platnosti: C, EStáhnout certifikát

ELEKTRONICKÝ PODPIS LEF


Certifikát pro elektronický podpis.Stáhnout certifikát

 

O nás

Firma Lef spol. s.r.o. vznikla v roce 2001 se sídlem provozovnou v Miloticích u Kyjova. Od samého začátku se zabýváme výrobou, prodejem a distribucí nejrůznějších druhů knedlíků, těst a příloh. 

 
více o firmě